Blogomon eddig több mindenről is hírt adtam pillanatnyi hangulatomnak és szabadidőmnek megfelelően. Ékszereimről, fényképeimrő éppúgy, imnt személyes benyomásaimról.
Hobbi-kézműves létem előtt a minap új távlatokat nyitottam azzal, hogy árusnak jelentkeztem a Zebegényi Sárkányfesztiválra.
Ezt az alkalmat ragadom meg arra is, hogy "Kicsilány" új alkotói arculatot kapjon. Ékszereimet pedig új, csak ékszerekről szóló blogomban mutatom meg.
Remélem, elnyeri majd tetszéseteket!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése