A nemrég "levadászott" fagyöngyök felhasználása nem sokat váratott magára, máris összeállt belőle egy ékszerszett. Érdekessége, hgy mindkét "zsákmányból" választottam hozzá gyöngyöt, színt pedig egy kevés - bolti - sötétlila kiegészítéssel adtam neki.
És hogy mi volt az apropó? Elég egyszerű: nem tudtam mit felvenni az esti buliba...
Egyre hosszabb "ékszeres múltam" néha különös dolgokat hoz ki belőlem... Pl. azt is, hogy néha hétköznapi apróságok adnak ötletet. A múltkor ez épp a szobában száradó színes harisnyáim látványa volt... :)
Minden anyagnak és technikának megvannak a maga kihívásai, így a drótékszerkészítésnek is. Ez a medál is ilyesféle "mérföldkő", legalábbis számomra. Maga a forma nem a saját ötletem, de ahány fa, annyiféle... Talán legközelebb érdemes lesz egy kicsit nagyobb méretben elkezdeni, mert a 3,7 cm-es hosszabbik befoglaló azért mégiscsak túlzás. :-)