2011. december 23., péntek

Fagyöngy ékszerszett

A nemrég "levadászott" fagyöngyök felhasználása nem sokat váratott magára, máris összeállt belőle egy ékszerszett. Érdekessége, hgy mindkét "zsákmányból" választottam hozzá gyöngyöt, színt pedig egy kevés - bolti - sötétlila kiegészítéssel adtam neki.
És hogy mi volt az apropó? Elég egyszerű: nem tudtam mit felvenni az esti buliba...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése