A szépet szerető és a világban kereső lány vagyok. Tájépítészként (kerttervezőként) dolgozom egy műszaki tervező cégnél.
Munkám mellett rengeteg - főleg a művészetekkel és a természettel kapcsolatos - dolog érdekel. |
Szeretem a természetet, szívesen barangolok a szabadban, akár társaságban, akár csak fényképezőgépemmel felszerelkezve. A természetben időről időre rácsodálkozom Isten teremtésművére, ajándékaira, amelyekkel bennünket elhalmoz és körülvesz, legyen az egy szép virág, egy érdekes árnyék, de akár a városban járva egy mosoly, egy gesztus...
I'm a landscape-engineer girl.
Outs of my work I'm interested in arts and nature. I like roaming outside with other people or alone - just with my camera - too. In the nature I always wonder at God's creations and gifts among us. It all can be a beautiful flower, an interesting form of shadows but although in the cities a smile or a human behavior.