Furcsa dolog a barátság - hogy Isten kit és miért ad melléd, sosem tudhatod. Neki van szüksége rád, vagy neked őrá? Sokszor éppen fordítva, mint gondolnád... És ez így van jól.
Friendship is a courious relationship. Who and why God gives you , you never know. Do they need you or do you them? Sometimes it's totally opposite as you thought before. And so it is good.