Vannak, akik könyveiket, játékaikat ajánlják fel, többen külön erre az alkalomra saját készítésű apróságokat hoznak (gyertyát, karácsonyfadíszeket), és szép számmal akadnak olyanok is, akik mindennapi munkájuk "gyümölcsét" - lekvárokat, mézet, művészeti alkotásaikat hozzák el, hogy eladásukkal a kitűzött célra adakozzanak.
Idén a vásár bevételét a Madarász utcai Gyermekkórház kapja majd!
Adja Isten, hogy mind az adakozók, mind a megajándékozottak gyarapodjanak az idei adventben.









