Hosszas gondolkodás, és jóval több álmodozás után július 1-én egy tükörreflexes digitális fényképezőgép boldog tulajdonosa lettem.Hogy mit hoz a gépcsere... az még a jövő zenéje.
After long thinking and more longer dreaming I'm a happy owner of a DSLR Camera.
And what about the future with this... will be seen...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése