Akkor az első bejegyzés után félbehagytam a dolgot.. hiszen nem történt velem semmi említésre méltó. Az eltelt 2 év sok ajándékot tartogatott a számomra, sok új baráttal és értékes dologgal gazdagodtam.
Az egyik legfontosabb újdonság az életemben az ékszerkészítés. A MESKA oldalain botlottam bele a "drótozás"- már már egyre népszerűbb - technikájába. Diákként kísérleteztem gyöngyszövéssel, gyöngyfűzéssel, de ezek számomra túl pepecselős, kötött és nagy türelmet igénylő technikák voltak. A drótékszerek láttán megfogott az alapnyag nyújtotta szabadság és formagazdagság, aminek csak a fentáziám szab határt...
Első munkáimhoz főleg Kricsár Annamária alkotásai adtak ötletet, de remélem, idővel kialakul a saját stílusom is, hiszen nem célom senki munkáinak másolása...
Kezdetnek főleg fülbevalók készítésébe kezdtem. A kis munkadarabok segítenek ismerkedni a szerszámokkal, anygokkal.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése