2012. június 8., péntek

Medvefarm

Nem vagyok nagy híve az állatok fogságban tartásának, de egyszer (vagy 8 éve) kimentem a medvefarmra itt Veresegyházon. Kiöregedett cirkuszi medvék, meg ki tudja, milyen helyről idemenekített állatok vannak ott...
Valahogy már indulás előtt rajzolós kedvem volt aznap, így skicceltem néhányat.
Nem rég bukkantam rájuk az utókor számára digitálisan is elmentett rajzaim között... :)



Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése